Answear

A

Answear.sk

Mám rád mladých. Aj keď som sám starý. Mladosť je podmanivá a inteligentná. Ak boli v minulosti starí múdri, dnes už veru nie sú. Ja od svojich súputníkov vnímam len nervozitu, negativitu a nudu. Mladí ma bavia.

Celkové skóre z 10 bodov
0

Reklamy projektu ANSWEAR sú silné, šokujúce a nekonformné. Nie je možné ich prehliadnúť. Ale nepácia sa mi, pretože si vyberajú reálie, ktoré majú za každú cenu ďiváka šokovať. Život zložený z takýchto neodpočinkových segmentov by bol asi neznesiteľný. Nadsázka, vtip a inakosť je len na chvíľku, rozhodne nemá náš život napĺňať. Rozumiem štylizovanej realite ale odtiaľ – potiaľ.

K reklame

Spojovacím činiteľom nesúrodých obrazov v reklame sú, samozrejme, oufity. Hneď v úvode reklamy je žena, ktorá pôsobí maskulinnejšie ako Švanceneger a nešťastný mladík, femínnejší viac ako môj rozhorúčený radiator v spálni. Obaja si spoločne zakrepčia. Pracujú hlavne s bokmi. Nejaká svalnatá pani sa sústreďuje na akciu, aby v nasledujúcich sekundách poslala boxérsku súperku k zemi. Neľakajte sa, neskôr ju zodvihne a objíme. Krehké mladé ženy spolu vyšplhali na strom, aby predviedli v plnej paráde svoje answear oblečenie. Seríózna úradníčka vstúpi do rokovacej miestnosti vystrihaná ako trestanec. Potetovaná vozíčkárska sa baví v spoločnosti mladých a už skoro starenka, odpočíva na streche svojho auta s termoskou v ruke. Akási Viktorka navlečená v šatoch spočíva v rozkvitnutej záhrade v napustenej vani. A nakoniec amputovaná ženská hlava s obrovskými gúľajúcimi očami vegetuje v zátiší natrhaných kvetov splívajúcich na hladine. Na jej oufit zabudli.

Nevadí …ten guláš je celkom stráviteľný.

Ohviezdičkujte reklamu a vyjadrite sa v komentároch.
Hlasovali: 0. Priemer: 0

Diskutujte aj neprihlásení