Cetelem Slovensko

C

CETELEM SLOVENSKO

Svojou ponukou služieb sa v Cetelem Slovensko chovajú ako nebankový subjekt. No aspoň majú nižšie náklady. Vraj sú súčasťou akejsi svetovej grupy. Sú rovnakí ako VÚB – tiež špekulujú ako nebankovky. Nedávno vo VÚB znepristúpnili históriu obratov na účtoch a obmedzili ho na 3 mesiace. Ak sa chcete pozrieť na staršiu transakciu, nemôžete, ak im nezaplatíte. To je podľa mňa škandálne. Zvlášť ak si uvedomíme, že účtovnou časovou “jednotkou” je jeden rok. To majú isté vydieračské peniaze, vravím VÚB špekulanti.

Celkové skóre z 10 bodov
0

Ale poďme k Cetelem Slovensko. Na začiatku jasajúci ľudia, potom mladík so ženou skáču z mostíka a nakoniec žena ležiaca na pláži zaberaná z výšky. Asi sú to kúpené zábery z dákej databanky. Tri nesúrodé obrázy, ktoré nepovedia vôbec nič, dokonca ani nepodtrhnú zámer užívania si leta. Tie tri obrazy sú oddelené akýmsi mätúcim, nevkusným prestrihom.

No a nakoniec veľmi zlý a málo nápaditý záber na pospolitosť sediacu za bohato prestretým stolom. Staršina, sediaci za vrchstolom, si decentne odkašliava do vlastnej dlane. Ďaľšia banka, ktorá si myslí, že komunitnosť sa dá znázorniť len plným stolom jedla, ktorú okupujú radostní ľudia. Reklama bez invencie a bez akejkoľvek hĺbky.

Ohviezdičkujte reklamu a vyjadrite sa v komentároch.
Hlasovali: 0. Priemer: 0

Diskutujte aj neprihlásení