Fio banka

F

FIO BANKA

Vynikajúci začiatok. Ten medvedík sunúci pred sebou hornu časť tela je neskutočný. Filmári z agentúry sa snažili napodobniť takéto sunutie, chcú zostať naďalej v téme. To porovnanie, ten výsledok absolútne nefunguje. Kto si myslí, že áno, je totálny mimoň.

Celkové skóre z 10 bodov
0

A ta panimáma krutiaca hubou je rovnako jednoduchá, ako jej tvorcovia. A hrá, akoby bola postihnutá. Jablko tvorcov reklamy, matka, nepadla moc ďaleko od agentúrnych pracovníkov. Asi to jej kyslé ksichtenie, ako ho má správne zahrať, jej niekto z filmárov prehrával, …ako správne krútiť hubou. Nik nie je iba zlý! Výsledkom je to, čo vidíte na videu, hubou cvičí, ani čoby bola po mozgovej.

Na začiatku hereckého fungovania mamičky, tá svoj radiaci prst ruky skrúti za seba a ukazuje oteckovi, kam má sunúť. Zjavne tu nefunguje ani prirodzená perspektíva. Sunú uplne inam. V dokonalom svete by otecko mamku počúvol. A prerazil by gaučom plným detí, práh dverí i svoju ženu a vrútil sa do miestnosti za manželkiným chrbtom. Deti sú v tom ale nevinne, tie sa len vezú.

Otecko sa najskôr zo svojich šantivých detí teší, potom sa začne pri tom posúvaní spoliehať na svoju pani a nakoniec sa vyčerpaný, skôr psychicky, než fyzický, zrúti na gauč. Deti nedbajú, v zápätí sa vyškriabu na taťka a začnu devastovať jeho kríže.

Komentátor si hudie po celý čas tú svoju. Neustále melie o tom, aby ste svoje prachy nezabudli presunúť k nám, teda do Fio banky.

To leporelo z rôznych zvieratiek na začiatku videjka, ešte pred sunúcim sa medvedíkom za potravou, pôsobí veľmi cudzo. Nepasuje do celkovej kompozície diela.

Ohviezdičkujte reklamu a vyjadrite sa v komentároch.
Hlasovali: 0. Priemer: 0

Diskutujte aj neprihlásení