mBank SK

m

mBank SK

Ako tvár reklamy v nej vystupuje dopletený kúzelník z Česka (Richard Nedvěd), ktorého si agentúra, zastupujúca záujmy mBank SK, najala. Je známy svojim gramblavým vystupovaním s dopleteným kúzlením a zdá sa, že si na tejto mimoň-lógii založil celkom slušný biznis.

Celkové skóre z 10 bodov
0

Tentokrát sa rozhodol s točiacou záchodovou kefou nastoknutou na vŕtačke ošúpať (oškrábat) zemiaky. Neviem kde došli k takému kurióznemu nápadu. Čo je moc, to je moc. To ani nevypovedá o dopletenom kúzelníkovi, ako skôr o nevkusnej invencii autora. Mne to vtipné nepripadá.

Na počudovanie to funguje a zemiaky po zásahu sú vybielené akoby zázrakom. V psychopatickom uspokojení kúzelník ešte nakoniec roztočí na vrtačke zachodovú kefu, len tak naprázdno. Ta vyletí a rozbije kameru, ktorú si, ako ináč, ku škrábaniu zemiakov Nedvěd nachystal. Chcel si tento moment navždy zvečniť.

Partnerka mu s nadšením radí, že bude potrebovať pôžičku z mBank SK, aby sanoval svoju práve vzniknutú škodu. Ešte do reklamy dokázali dostať, že mBank vie poslať pôžičku do 10. minút na váš účet.

Bankári a bánkárky, prestaňte už konečne nezmyselne vtipkovať. Toto je najhoršie spojenie obchodnej výpovede s kvázi humorom. Strach a hrôza.

Ohviezdičkujte reklamu a vyjadrite sa v komentároch.
Hlasovali: 0. Priemer: 0

Diskutujte aj neprihlásení