Poštová banka

P

POŠTOVÁ BANKA

Moja babka, nech jej Boh dá večnú slávu, kedysi vravievali, že v reklame sa točia obrovské peniaze a potom šli podojiť. No nech je, ako chce, toto boli veľmi rýchlo a ľahko zarobené peniaze. Odfláknutý šot, ktorý si nevyžadoval veľa pozornosti ani rozmýšľania. Svoj úbohý život som doslova premrhal. Takýchto by som si nikdy viac nenajal – lebo majú radi príliš jednoduchý pohľad a schémy.

Celkové skóre z 10 bodov
0

Šiel by som na ŠUPku a tam by som buď napriamo oslovil študentov alebo by som to zobral cez riaditeľstvo. Takto by som podstatne ušetril. Ale hlavne by som zo študákov vytlačil omnoho kvalitnejšiu robotu, ako toto tu.

Preafetovanú paničku v televíznom šote by som nahradil normálnejšou a civilnejšou pani a deduľa …toho by so nemenil …je v absolútnom poriadku. Svoj názor na paničku dal najavo veľavravným gestom. Gesto by rovnako mohlo predstavovať veľkosť ryby, ktorú nedávno chytil.

To čudo, ktoré nám všetkým malo vyraziť dych a otvoriť nepoznané obzory je obrovská, plávajúca šípka veľne zavesená v priestore. Zámerom bolo, aby sa zdôraznilo, popri jednoduchosti rukopisu, čistota obchodného zámeru, ktorý mal prirodzene vyplávať. Hlúpe podanie však celý zámer zničilo.

Na banku slabé!

Ohviezdičkujte reklamu a vyjadrite sa v komentároch.
Hlasovali: 0. Priemer: 0

Diskutujte aj neprihlásení