Tatra banka

T

Tatra banka – Phishing, vishing

Svižné, mladícke a komunikatívne šoty Tatra banky majú silnú informatívnu výpoveď a vedia zaujať. Natočili dve edukatívne reklamy Phishing a Vishing, ktoré nás majú chrániť pred podvodníkmi – predátormi na internete. Edukatívne reklamy pracujú s plávajúcimi, animovanými textami a rôznymi farebnými schémami a efektami. Napriek tomu, možno práve preto, reklamy pôsobia v plnosti a mimoriadne zaujmú. Je vidno, že sa banka od začiatku zamerala na mladého spotrebiteľa. Produkty i reč prezentovania sú napasované na mladého alebo post-mladého konzumenta. Banka pubertiakov, či čo?!

Celkové skóre z 10 bodov
0

To je na slovenskom bankovom trhu naozaj ojedinelé, aby si banka dovolila taký luxus, pri ktorom nie je v šote ich reklamný produkt. Na počudovanie, asi im naozaj záleží na bezpečnosti človeka na internete. Aj na osude takého, ktorý nie je klientom Tatra banky. Podivuhodné! Iné banky na Slovensku by si mali z takéhoto prístupu vziať príklad. To sú pre mňa naozajstní frajeri. Budú nás (pazmo.sk) čoskoro zaujímať aj ich normálne reklamy.

Tatra banka natočila ešte na tento spôsob ďalšie dve reklamy na tému phishingu a vishingu a to s akýmsi doplnením o najpoužívanejší modus operandi podvodníkov ohľadom phishingu a vishingu TU.

Stránka projektu Tatra banky #predigitalnubezpecnost

Ohviezdičkujte reklamu a vyjadrite sa v komentároch.
Hlasovali: 1. Priemer: 5

Diskutujte aj neprihlásení