UniCredit Bank

U

UniCredit Bank

Som zvyknutý na istý nevkus pri výrobe UniCredit reklám (Unikátní konto) a tak som sa na nich trochu viac sústredil. Toto ani nie je reklama z roku 2021, akoby mala aspoň 20 rokov za sebou. Vidím v reklame rukopis nejakej dámy. Rodina, detičky, kúpanie psa, zotročený a zblbnutý manžel. Asi dajaká feministka, alebo sa do toho naštylizovala …k tej pomýlenej pseudo-korektnosti.

Celkové skóre z 10 bodov
0

Všetko sú to známe reálie, ktoré potencionálnych spotrebiteľov otravujú. Iba málo divákov je naladených na témy s ktorými sa kontaktujú denno denne vo svojich rodinách. Ak sa nejaký tvorca spolieha na to, že to potencionálnym spotrebiteľom skôr ulahodí, mýlia sa. Práve z tohoto dôvodu, hlavne chlapiská, unikajú z domova do krčmy. A ženy do fitka, alebo za kamoškami.

Opakovať tú starú lož ešte v roku 2021, že poplatky za vedenie konta sú bezplatné už každý občan prehliadol, preto by mali s tým prestať aj v UniCredit Bank.

Ja viem, že rodinné filmy sú v obyvateľstve veľmi obľúbené, ale to je realita, ktorá je štylizovaná, zakliata do príbehu, predžutá a príjemne podaná. A nie prednášaná s plechovým, komunistickým kukučom.

Ohviezdičkujte reklamu a vyjadrite sa v komentároch.
Hlasovali: 0. Priemer: 0

Diskutujte aj neprihlásení