Wüstenrot Slovensko

W

Wüstenrot Slovensko

244 odberateľov, ktorými sa môže Wüstenrot Slovensko pochváliť za dva roky pôsobenia na Youtube je žalostne málo. Neviem, či vôbec šot bol odvysielaný v nejakej TV, ak nie, tak to bude preto. Asi to bolo zamýšľané, len ako nejaký bonusík.

Celkové skóre z 10 bodov
0

Budem reagovať k video-reklame Making of vianočný wünš 2020.

Aby sme sa nedopustili nejakého fópa (faux pas). Neviem, čo su to za ľudia, ktorí vystupujú vo videu. Možno sú to nejaké celebrity, nebodaj politici. Zdá sa mi však, že sú to ľudia z manažmentu Wüstenrot Slovensko.

Ide o akési dopletené prianie k Vianociam. na počudovanie sa mi videjko páči a to dosť veľa. Pre svoju nekonformnosť a istú obhrúblosť. Je celé zostrojené s odpadkov a útržkou filmového materálu. Umne zostrihané a použité. Tá kostrbatosť celého dielka ma baví.

Pracoval som kedysi v jednej poisťovni a čo ma tam naozaj zaujalo bola istá voľnosť vo všetkom. Nič, ani pracovné miesta, vzťahy, plánovanie spoločnosti neboli natvrdo definované. To sa mi strašne páčilo. A také je i táto reklamka. Páni z Wüstenrot Slovensko v nej rozhodne neklamú, sú na nej presne takí, akí je aj ich šot – neformálni.

K filmárskemu rukopisu azda len toľko. To, že je pozadie rozhmlené (blur) je OK, ale popredie, teda ľudia, by mali byť “čistí”. A možno postačí, ak si utriem svoj monitor.

Ohviezdičkujte reklamu a vyjadrite sa v komentároch.
Hlasovali: 1. Priemer: 5

Diskutujte aj neprihlásení