Zuno

Z

Zuno

Nemôžete služiť Bohu a zároveň Diablovi. To sa nedá. V Zune si však myslia, že pokojne áno. Svojho času ponúkali ročné úrokovanie na hodnote 4,9%. Hovorili o režime bez podmienok (bez žiadneho ALE). Nejaký čas odvtedy už vypršal a tak môžeme zhodnotiť, ako to bolo s tými ich sľubmi a tvrdeniami.

Celkové skóre z 10 bodov
0

Štandartne, tak ako to u Zuna býva. O bezpodmienkový režim sa nejednalo. To ani náhodou. Ak ste chceli poberať od nich požitky, museli ste sa povinne u nich poistiť a bolo povinné aj, aby k nim chodila vaša výplata. Takže nehorázne klamstvo. Reklamu na tento vynikajúci produkt na internete nenájdete. Aspoň nie na ich oficiálnych kanáloch. Z neoficálnych zdieľať nebudeme.

Ak som hovoril na začiatku, že nie je možné služiť v jednom momente dvom pánom s tak rozdielným konceptom konania, mal som na mysli to, že v Zune nás veľmi radi edukujú o tom, ako sa iné banky podvodne a nečisto správajú ku svojim klientom. Tomu sa asi vraví pokrytectvo. Ba publikovali ďaľšie judášské desatoro. Tentokrát na tému, kedy by ste už mali vymeniť svoju banku. Samozrejme za tu ich.

Zunológia v praxi

Ohviezdičkujte reklamu a vyjadrite sa v komentároch.
Hlasovali: 0. Priemer: 0

Diskutujte aj neprihlásení